lovkyj_man: (шухевич)
[personal profile] lovkyj_man
Подивіться фінське художнє кіно по зимову війну 1939-40 років. Зараз якраз час, коли ми все в ньому зрозуміємо. Зрозуміємо ці розмови про переговори (все одно ж вони не нападуть, правда? Це ж навчання?) і суперечки про те чи допоможе Швеція. А Америка? Зрозуміємо ботанів-очкарікив в командуванні, п"яних призовників, зрозуміємо складчину -- здаємо батальйоном зарплату за місяць і купуємо в Швеції танк, voila. І це прекрасне "Чому мовчить наша артилерія? - Не ті снаряди міністерство закупило." Ми там ще багато чого зрозуміємо поки героям буде ставати все гірше, гірше, гірше, і коли стане вже зовсім неможливо -- приповзе зв"язковий: "Сьогодні об 11-й ранку війна закінчилась". Неочікувано. Незбагненно. Як закінчився наступ на майдан 20-го лютого 2014 року.

Сила цього кіна не тільки в розумінні. Воно готує психологічно до того, що чорт не такий страшний. Воно каже нам вже одного разу сказане: Я вообще о чем. Бро. Тебя тут всякие шлюхи поливают презрением, мол интернет воен, планктон, боевой хомяк. ... Пиздят. Когда придет время сражаться за твою Родину и твой мир – у тебя все получится.

https://www.youtube.com/watch?v=KdarAa2Sdis

Date: 2014-04-05 12:27 am (UTC)
From: [identity profile] chita-i.livejournal.com
Дякую що поділились.

Думаю що досягненням нашого Майдану є те що ми також ідчули світ та побачили що боротьба відбувається завжди та всюди. Що немав нас "унікальноі амбіціі", але це не означає що не можемо повчити світ чи стати ріднішими світові. Для совку це справжня революція що може таки заб'є імперіалістично-загарбницький "інтернаціоналізм".
Page generated Sep. 21st, 2017 02:04 pm
Powered by Dreamwidth Studios