lovkyj_man: (читайте!)
[personal profile] lovkyj_man
Originally posted by [livejournal.com profile] opowiastka at Сьогодні пережили БІЙ
Десь напів четверту почався бій на Краматорському аєродромі.

Напередодні захопили сепаратисти Слов*янський аєродром при цивільному льотному училищі. В Краматорську аєродром військовій - останнім часом тільки підтримується - остання серьозна активність на Євро 2012.
Вже десь з місяць там оселились 3 гелікоптера. А з вихідних там невідомі особи зі зброєю зробили блок-пост, барикаду і війшли у КПП.
Сьогодні спочатку було таке


і літав доволі активно над містом майже всю операціюпотім підтягнулись гелікоптери

кружляли


Біля захопленого виконкому (додам що вночі звільнили (просто пішли) міській відділ міліції, а вчора вдень захопили СБУ Краматорська). Так вот, біля захопленого виконкому люди почали збиратись і не добровільно а по читкому сигналу і "організатори" переймались тим що замало народу - не всіх обдзвонили і треба проводити ротацію людей. Коли дізнались про штурм аєропорту сепаратистами - сепаратисти захопили пару маршруток і поїхали до аєродрому (він у нас у межах міста) - але там дій ніяких не робили.

Результат такий: є поранені з боку військових і з боку сепаратистів, нащастя всі живі. Літак і гелікоптери сіли на аєродромі - бій скінчився - аєродром залишився в руках військових!!!

Місто все напружене, а патріоти надихаються таким доречним відео


(матеріали взяті з ФБ Краматорська)
Page generated Sep. 21st, 2017 02:06 pm
Powered by Dreamwidth Studios